Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Srpen 2012

Hlášky z CSM

Děkujeme vám všem, kteří jste nám přes SMS bránu posílali svoje hlášky. Zde si můžeš přečíst výběr těch nejlepších.

Celý článek

Červíci z Kompotu - pexeso ke stažení

Zaujali Tě červíci, se kterými ses potkával/a ve Žďáře každý den na stránkách Kompotu? Můžeš si je stáhnout a vytisknout si originální pexeso z Celostátního setkání mládeže.

Celý článek

Celostátní setkání mládeže v České televizi

Přijde Ti líto, že se krásná reportáž Blanky Poulové o Celostátním setkání mládeže ve Žďáře dostala jen do regionálního zpravodajství ČT? Neboj se ozvat do České televize.

Celý článek

Nedělní mše svatá – pravý zlatý hřeb

Na hodinkách mám za dvě minuty deset hodin. Před hlavním podiem je plno, tak plno, že dlouho a marně hledám místo k sednutí, protože jsem se odhodlala probojovat se co možná nejvíc dopředu. Nakonec si sedám na beton na krajíček jednoho ze sektorů.…

Celý článek

Vigilie - Zde jsem, chci Tě chválit

Žďárská krajina se pomalu ponořuje do tmy. Z tmavomodré oblohy se nejistě prodírají první hvězdy. I každodenní hluk města se upokojil. Jakoby se na něco chystal. Na něco velikého. On přijde.

Celý článek

Celostátní setkání mládeže v médiích

Zajímá Tě, jak Celostátní setkání mládeže prezentovala média? Chceš si zavzpomínat na některé okamžiky ze setkání?

Celý článek

Střípky z Pouti rodin II.

Chodbu ve druhém patře jedné ze Žďárských škol plní nejrůznější plakáty, obrazy, krabičky a jiné rekvizity. Mohlo by se zdát, že jde o zcela neuspořádaný nepořádek. Zasvěcení však ví – právě skončila Pouť rodin.

Celý článek

Střípky z Pouti rodin I.

Letošní Pouť rodin byla pojata jako skutečné putování žďárskou přírodou po zastaveních, na nichž se prolínala náboženská témata s výtvarným uměním, hudbou, tancem, divadlem... Zachytili jsme pro Tebe alespoň její střípky. Vítej, poutníku, na cestě…

Celý článek

Otevřený dopis účastníků 5. celostátního setkání mládeže

Tento dopis od účastníků 5. celostátního setkání mládeže ve Žďáru je adresovaný předsedovi vlády, předsedkyni Poslanecké sněmovny PČR a předsedovi senátu PČR a vyzývá k podpoře rodin a mladých lidí. Jestli je pro Tebe tato záležitost důležitá, neboj…

Celý článek

HejTi: Internetové novinky Katolického týdeníku

Jedním z mediálních partnerů setkání je Katolický týdeník, který chystá nový web. Na co se můžeme těšit jsme se proto zeptali Honzy Šedo alias HejTiho, který Katolickému týdeníku pomáhá s moderními technologiemi.

Celý článek