Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Srpen 2012

Trička CSM čekají ve Žďáře i na Tebe

Stejně jako na setkání v Madridu, na Velehradě nebo v Táboře si můžeš zakoupit stylové tričko setkání a letos nově i tašku s logem CSM.

Celý článek

Co Ti vzkazuje VeKa

Zeptali jsme se členů Vesmírné kapely, která bude jako jedna ze tří hudebních těles doprovázet CSM, na co se těší do Žďáru a co by vzkázali účastníkům CSM.

Celý článek

Honza Liška: Budu spojovací článek mezi informacemi, organizací a kněžími

O pohodlí a informovanost kněží na CSM se bude starat Honza Liška z Diecézního centra mládeže v Českých Budějovicích. Jeho tým je z těch méně početných – je v něm totiž jen on sám.

Celý článek

Anotace přednášek a koncertů na CSM ke stažení

Přemýšlíš, která přednáška či koncert budou pro Tebe ty pravé? Výběr Ti možná usnadní anotace všech přednášek a kulturních akcí na CSM ve Žďáře, které si můžeš pročíst v klidu domova ještě před vypuknutím CSM.

Celý článek

Zdeňka Dřínková: Sport je vždy ku zdraví

Přednášky, katecheze, modlitba... máš strach, že Ti na CSM změknou svaly? V tom případě jsou tu pro Tebe tradiční i netradiční sportovní aktivity, na něž nás láká v rozhovoru Zdeňka Dřínková, která má na CSM na starosti skupinku Sport.

Celý článek

Setkej se s rodiči blahoslavené dívky

Jedním z duchovních vrcholů setkání ve Žďáře bude pásmo svědectví o blahoslavené Chiaře Luce Badano, zařazené na čtvrtek 16. srpna večer. O svém vztahu ke Chiaře budou hovořit mladí lidé, do jejichž života zasáhla, ale i Chiařini nejbližší.

Celý článek

CSM: ANO x NE x ???

Ještě stále váháš, jestli přijet na CSM do Žďáru? Nejsi jediný/á, kdo řeší podobné dilema. Takhle se nakonec rozhodla Lenka...

Celý článek

John Motyčka: Lidi budou nadšení a vydrží jim to, těší se šéf „Sálistů“

Jan Motyčka s přezdívkou John až donedávna působil na Vesmíru - Diecézním centru života mládeže v Deštném v Orlických horách. Teď využívá volna a připravuje se na Žďár. Vystudoval organickou chemii v Praze. K tomuto oboru, který označuje jako…

Celý článek

České dráhy vydaly pokyny k přepravě do Žďáru

Zde najdeš informace, jakou si máš zakoupit jízdenku, aby Tě cestování do Žďáru vyšlo co nejlevněji.

Celý článek

Z přípravy na Žďár...

I když se nebudu moct zúčastnit celého setkání (a moc mě to mrzí), ale jen pár dní, rozhodla jsem se (nebo spíš moje sestra se rozhodla, když mi to darovala) nakouknout do brožurky s názvem Duchovní příprava na 5. celostátní setkání mládeže. Sama…

Celý článek