Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Říjen 2012

Fotky z CSM ke stažení

Chceš mít památku na CSM ve Žďáru? Zde si můžeš stáhnout téměř 1 500 fotek od oficiálního týmu fotografů. Některé z nich dosud nebyly publikované.

Celý článek

Výstava fotek z CSM ve Žďáře zavítá do Brna

V jezuitském kostele v Brně můžeš v pondělí 29.10. zhlédnout výstavu „Fotografická ohlédnutí“, vytvořenou ze snímků oficiálního týmu fotografů na 5. celostátním setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou.

Celý článek

Přinášíme další ukázky ze žďárského DVD, které má premiéru již dnes

Zde se můžeš podívat na druhou a třetí ukázku z dokumentárního filmu o Celostátním setkání mládeže ve Žďáře, jehož první prezentace se uskuteční 24.10. v Olomouci.

Celý článek

Knížka, CD a DVD ze Žďáru budou k vyzvednutí již za týden

Už za necelý týden bude zahájena distribuce knížek, CD a DVD z Celostátního setkání mládeže ve Žďáru. Co obsahují a kdy a kde si je můžeš vyzvednout?

Celý článek

Co najdeš na DVD ze Žďáru

Zde se můžeš podívat na první ukázku z dokumentárního filmu o CSM ve Źďáře "Poznají nás po ovoci".

Celý článek

Zveme Tě na prezentaci filmu, CD a knížky o CSM ve Žďáře

Taky netrpělivě čekáš, kdy bude zveřejněno DVD, knížka a CD z Celostátního setkání mládeže ve Žďáře? Zde se dozvíš, kdy proběhne v Olomouci, v Brně a v Praze jejich prezentace.

Celý článek

O růženci s růžencem - záznam z CSM

Pro někoho je růženec nezáživné omílání jedné modlitby stokrát dokola, dobré tak možná pro staré babičky v kostele. My jsme se modlili růženec pod širým nebem s hudbou a poučnými slovy o něm a bylo to něco úplně jiného. Pokud jsi s námi nebyl/a,…

Celý článek

Brožura CSM ke stažení

Behem CSM ve Žďáře jsi možná denně používal/a brožuru s programem, modlitbami, anotacemi přednášek... Teď si ji zde můžeš stáhnout a znovu si v klidu domova přečíst Poselství papeže Benedikta XVI., využít zpovědní zrcadlo, nápady z tvořivých dílen…

Celý článek

Kateřina Lachmanová: Lenost jako parazit - záznam přednášky z CSM

Pro všechny lenochy a lenošky přednášela pod širým nebem v areálu žďárského zámku Kateřina Lachmanová, známá psycholožka, teoložka a koordinátorka Katolické charismatické obnovy v ČR. Zde najdeš záznam její přednášky.

Celý článek

Prokop a Jana Jirsovi: Duchovní dimenze ve vztahu - záznam přednášky z CSM

Prokop Jirsa se po deseti letech vrátil do Žďáru, aby vyprávěl o tom, co zde na Celostátním setkání mládeže začalo. O vztahu se svou dnes již manželkou Janou. Zde si můžeš poslechnout záznam jeho vyprávění.

Celý článek