Už za necelý týden bude zahájena distribuce knížek, CD a DVD z Celostátního setkání mládeže ve Žďáru. Co obsahují a kdy a kde si je můžeš vyzvednout?


 

Sekce pro mládež ČBK ve spolupráci s ADV STUDIEM a nakladatelstvím Paulínky vydává v těchto dnech knihu, DVD a CD z 5. celostátního setkání mládeže, které proběhlo ve Žďáru nad Sázavou.

 

Srdečně Tě zveme na prezentaci těchto médií, která proběhne 24.10. v Olomouci, 29.10. v Brně a 31.10. v Praze.

 

 V uvedených termínech si můžeš vyzvednout objednané sady či jednotlivá média a nebo si je budeš moci na místě  zakoupit, pokud sis je nestihl/a objednat předem.

 

Poté budou k vyzvednutí nebo zakoupení na jednotlivých DCM, sekretariátu Sekce pro mládež (Thákurova 3, Praha) a v nakladatelství Paulínky.

 

 

Kniha – Ovoce Ducha, cena 95,-Kč

Kniha obsahuje kroniku setkání, katecheze a promluvy biskupů, dojmy, zajímavosti a fotografie z 5. celostátního setkání mládeže.

 

Film – Poznáte je po ovoci aneb o zákulisí příprav a průběhu setkání, cena: 100,-Kč

„Na příbězích čtyř lidí z přípravného týmu zachycuje zákulisí setkání a to, co mu předcházelo. Vojta, Magda a Roman jsou vedoucí přípravných skupin, Lucka je moderátorka. Objeví se ale i ti, pro které je setkání určeno. Například Jirka, který bude na konci setkání biřmovaný. Taky Honza a Katka, sympatický pár. Monika, která je nevěřící a na setkání ji pozval její kluk Tomáš," prozrazuje Jan Heller rámcově obsah filmu „Poznáte je po ovoci“.

 

CD – Kéž poznají nás po ovoci, cena: 70,-Kč

Výběr písní z celostátního setkání mládeže v podání schol Adorare, Kapři a Veka.