Taky netrpělivě čekáš, kdy bude zveřejněno DVD, knížka a CD z Celostátního setkání mládeže ve Žďáře? Zde se dozvíš, kdy proběhne v Olomouci, v Brně a v Praze jejich prezentace.


 

Nahlédni do zákulisí CSM a připomeň si klíčové okamžiky ze Žďáru, znovu si vychutnej atmosféru setkání a třeba se i najdi na záznamu :)  To vše při premiéře filmu a prezentaci CD a knihy, které se uskuteční 24.10. v Olomouci, 29.10. v Brně a 31.10. v Praze.

 

Jak nám  prozradil  režisér filmu Jan Heller, momentálně se vyrábí obal a lisují DVD, která by se v příštích týdnech měla začít prodávat. Film má stopáž 50 minut, na rozdíl od televizní verze, která se vysílala v Cestách víry 9. září a měla 26 minut.

"I obsah je zásadně jiný. Na příbězích čtyř lidí z přípravného týmu zachycuje zákulisí setkání a to, co mu předcházelo. Vojta, Magda a Roman jsou vedoucí přípravných skupin, Lucka je moderátorka. Objeví se ale i ti, pro které je setkání určeno. Například Jirka, který bude na konci setkání biřmovaný. Taky Honza a Katka, sympatický pár. Monika, která je nevěřící a na setkání ji pozval její kluk Tomáš," prozrazuje Jan Heller rámcově obsah filmu „Poznáte je po ovoci“.

 

 V nejbližších dnech se zde na webu objeví také ukázky z tohoto filmu.

 

 

 

 

 

Zde si můžeš stáhnout plakát a pozvánku na tyto akce.

 

Plakat_prezentace DVD_CD_a_knihy_CSM_Zdar_2012.pdf

Pozvanka_prezentace_DVD_CD_a_knihy_CSM_Zdar_2012.pdf