Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Srpen 2012

Přispěli jste nám koupí Magnetky na Žďár

Při sbírce Magnetka na Žďár vypsané na podporu 5. celostátního setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou bylo vybráno bez mála 1,5 milionu Kč. Děkujeme vám všem, kteří jste přispěli.

Celý článek

Kolik vynesly sbírky na CSM ve Žďáře?

Zajímá Tě, jaký byl výtěžek sbírky na CSM při sobotní Pouti rodin? A kolik vynesla nedělní sbírka?

Celý článek

Ohlédnutí za 5. celostátním setkáním mládeže

Co dalo CSM ve Žďáře dospělým účastníkům? "...zde mezi mladými člověk mohl úžasně pookřát.(...) I když v rámci konzultací po přednášce nebo v poradně jsem se často setkávala s mnohými bolestmi, trápeními, přesto to bylo setkání s lidmi, kteří chtějí…

Celý článek

Objednej si knížku, CD nebo DVD z Celostátního setkání mládeže

Nestihl/a sis ve Žďáru objednat knížku, CD nebo DVD z Celostátního setkání mládeže? Ještě máš možnost zakoupit si je přes objednávkový formulář.

Celý článek

Olomouc, Brno i ostravsko-opavská diecéze zveřejnily termín svého poŽďárského setkání

Líbilo se Ti ve Žďáru a chceš si něco málo z tohoto setkání připomenout? Potkat se znovu aspoň některými, kteří tam byli? A nebo jsi nemohl/a ve Žďáru být a chceš to dohnat?

Celý článek

Hlášky z přípraváku

Připomeň si veselé okamžiky z přípravných dnů před vypuknutím CSM ve Žďáře. A pokud máš ještě nějaké další perličky z přípraváku, neváhej a poděl se o ně s ostatními.

Celý článek

Úvaha na schodech

"A co kdybys o tom, Maruško, napsala do Kompotu? Určitě tady nejsi jediná vozíčkářka. Třeba to někoho osloví." A tak vznikla úvaha o překonávání bariér.

Celý článek

Ztráty či nálezy?

Možná jste na setkání něco ztratili, možná jste tam zase naopak mnoho věcí našli či objevili - např. lásku, radost či pokoj:-) Pokud však postrádáte některou ze svých věcí, čtěte dále.

Celý článek

Plzeňská diecéze oznámila termín poŽďárského setkání

Během podzimu se uskuteční ve většině našich diecézí poŽďárská setkání. Plzeňská diecéze stanovila svůj termín na čtvrtek 27. září. Kde setkání proběhne a co všechno bude na programu?

Celý článek

Karlovi od účastníků CSM

Ačkoli se Karel ve Žďáře příliš nezdržel - spekuluje se o tom, zda vůbec dorazil - zanechal na CSM hlubokou stopu. Dokonce ani Informace nebyly schopny podat nám o něm přesné a jednoznačné informace. Do pátrání po Karlovi se tedy zapojil také…

Celý článek