Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Září 2012

Mons. Karel Herbst: Důležité předpoklady pro dobrou modlitbu - záznam katecheze z CSM

„Pán chce naše srdce; modlitba vyžaduje celého člověka,“ říká Mons. Karel Herbst. Ve své katechezi nabízí návod na dobrou modlitbu okořeněný vlastními zkušenostmi, navíc odkazuje k biblickým příběhům a povzbuzuje nás na naší cestě k Bohu.

Celý článek

Jiří Strach: Jak svědčit o Kristu mezi nevěřícími - beseda z CSM ve Žďáře

Taky jsi měl/a na CSM vážný problém vybrat si pouze jedno téma z nabízeného množství workshopů a přednášek? Teď máš možnost aspoň dodatečně si poslechnout záznam besedy s hercem a režisérem Jiřím Strachem.

Celý článek

Česká televize bude reprízovat dokument z CSM ve Žďáře

Nestihl/a ses podívat na dokumentární film o 5. celostátním setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou? Česká televize Ti tento týden nabízí ještě dvě reprízy.

Celý článek

TV Noe znovu odvysílá vše ze Žďáru

Přes dvě hodiny dlouhý sestřih programu CSM, všechny záznamy, hodnotící kulatý stůl i speciální DVD - to vše pro vás připravuje TV Noe.

Celý článek

Žďářiny aneb zprávy na celostátním setkání mládeže

Každý večer jsi je mohl/a sledovat na CSM ve Žďáře. Teď se na ně můžeš podívat znovu - pusť záznamy všech Žďářin a jako bonus i Nechtěnou návštěvu psychologické poradny a Inspektora Gerharda Kloseta.

Celý článek

NaŽďár nebo NaRio?

Celostátní setkání mládeže ve Žďáře skončilo a Ty přemýšlíš, co dál? Koukni na web Světových dnů mládeže v Riu 2013.

Celý článek

Prohlédni si fotky z CSM na výstavě v Kroměříži na AG

V prostorách Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži, u kaple sv. Stanislava, můžeš od 3. září zhlédnout výstavu „Fotografická ohlédnutí“, vytvořenou ze snímků oficiálního týmu fotografů na 5. celostátním setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou.

Celý článek

Česká televize bude vysílat dokumentární film o CSM ve Žďáře

V neděli 9. 9. 2012 bude Česká televize vysílat dokumentární film o 5. celostátním setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou.

Celý článek

Vrať se na CSM do Žďáru skrze Radio Proglas

Během září si můžeš na internetových stránkách Radia Proglas poslechnout pořady, které Proglas natočil v souvislosti Celostátním setkáním mládeže ve Žďáru nad Sázavou.

Celý článek

Já chci taky žďárské tričko

"Nestihla jsem si koupit tričko CSM ve Žďáře. Dá se ještě sehnat?" Ano, je to ještě možné. Zajímá Tě, kde? Potom čti dále...

Celý článek