Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Září 2012

Prokop a Jana Jirsovi: Duchovní dimenze ve vztahu - záznam přednášky z CSM

Prokop Jirsa se po deseti letech vrátil do Žďáru, aby vyprávěl o tom, co zde na Celostátním setkání mládeže začalo. O vztahu se svou dnes již manželkou Janou. Zde si můžeš poslechnout záznam jeho vyprávění.

Celý článek

Zpěvník z CSM ke stažení

Zde si můžeš stáhnout unikátní kousek, který, i když na první pohled vypadá jako normální zpěvník, je něčím zcela výjimečný! Uvnitř totiž najdeš písničky, které v žádném jiném dosud vydaném zpěvníku nejsou – autorské písně od Adorare, žalmy,…

Celý článek

P. Marek Orko Vácha: Zvláštní znamení touha - záznam přednášky z CSM

Mám se věnovat modlitbě, když při ní nic necítím? Je třeba modlit se za své povolání? O co nám při modlitbě vlastně jde? Nad těmito tématy se ve své přednášce zamýšlí P. Marek Orko Vácha.

Celý článek

Sestra Vincenta Kořínková: Odvaž se, zavaž se! Záznam přednášky z CSM

Co mají společného vojenský kaplan, sestra boromejka a manželský pár? Odpověď dostaneš od sestry Vincenty Kořínkové v jejím poutavém vyprávění o Božím povolání.

Celý článek

Miroslav Herold: Jak se naučit rozjímat - záznam přednášky z CSM

Zde si můžeš poslechnot další ze série přednášek z CSM ve Žďáře. Kaplan Vysokoškolské studentské farnosti v Brně a jezuita Miroslav Herold se v pátečním bloku přednášek o modlitbě zastavil nad jedním ze způsobů modlitby – rozjímáním.

Celý článek

Přednášky a katecheze z CSM najdeš také na TV MIS

Od začátku tohoto týdne TV MIS zveřejňuje záznamy přednášek a katechezí, které jsi mohl/a vyslechnout na CSM ve Žďáře. Sérii zahajují přednášky Kateřiny Lachmanové a otce biskupa Posáda, dále nebude chybět ani Marek Orko Vácha, Jan Špilar, sestra…

Celý článek

Radiožurnál bude vysílat živě pořad o CSM ve Žďáře

V sobotu 29. září od 22:05 bude v pořadu Doteky víry na Radiožurnálu hovořit ředitel Sekce pro mládež ČBK P. Jan Balík na téma 5. celostátního setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou. Můžeš ho podpořit svými dotazy do vysílání.

Celý článek

Přijeď na poŽďárská setkání českých diecézí

Chceš si připomenout krásné chvíle strávené na CSM ve Žďáře? V nejbližších dnech a týdnech máš šanci hned třikrát. Svá poŽďárská setkání pořádají plzeňská, litoměřická a královéhradecká diecéze.

Celý článek

Mons. Dominik Duka: Homilie z páteční mše svaté na CSM

O tom, jak spolu souvisí odpuštění, pokoj, mír a smíření, mluvil při páteční mši svaté kardinál Dominik Duka. Na dějinách našeho státu ukazoval, co dovedou nenávist a nesmířenost, které i dnes nacházíme v našich rodinách. Jeho silná slova ti…

Celý článek

Hranice 1,5 milionu překonána

Díky Vašim příspěvkům se ve sbírce na podporu 5. celostátního setkání mládeže vybralo více jak 1,5 milionu korun. Všem dárcům děkujeme!

Celý článek