Chystáš se na nějakou prázninovou akci? Pouť, festival, konferenci či setkání? Vezmi s sebou také Magnetky na Žďár a popros svého pana faráře, ať Tě při jejich prodeji podpoří!


Stále ještě probíhá veřejná sbírka na podporu Celostátního setkání mládeže. Díky této sbírce a sponzorským darům za setkání nebudeš muset platit plnou cenu. Zatímco skutečné náklady na jednoho účastníka činí více než šestnáctset, Ty zaplatíš pouze jedenáct se korun (anebo už jsi zaplatil jen devětset padesát :-)).

Do sbírky můžeš přispět i Ty, a to právě prodejem (nebo také koupí) Magnetky na Žďár. Existují tři druhy magnetek s vyobrazeními třech žďárských kostelů, ve kterých bude probíhat také program CSM – kostela sv. Prokopa, klášterního kostela Nanebevzetí Panny Marie a kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře. Každá z Magnetek je k prodeji za 50 Kč.

Pokud by ses rád/a zapojil/a do prodeje Magnetek, ozvi se koordinátorce sbírky Majce Světničkové na mail svetnickova@cirkev.cz nebo na mobil 731 625 720. Majka Ti Magnetky dodá a poradí Ti, jak si při prodeji počínat.

Neboj se oslovit ani svého pana faráře či kaplana, ať Ti s propagací prodeje Magnetek pomůže. Dobrou příležitostí, kde můžeš Magnetky prodávat, je také každá (nejen) nedělní mše!  

Bližší informace o Magnetkách najdeš tady. A o tom, kolik peněz se již ve sbírce vybralo, zde.

Hodně štěstí při prodeji Magnetek a dalších přípravách na CSM!