Co se skrývá pod názvem týmu Stánky a čím ji nadchla práce Režie, nám v rozhovoru prozradila Vendy Krůlová. „Jmenuji se Vendula Krůlová, ale všichni mě většinou oslovují Vendy,“ představila se. „Momentálně působím na Diecézním centru mládeže v Českých Budějovicích a díky tomu jsem se také dostala k přípravě CSM ve Žďáře.“


 

 

Vendy, co má Tvůj tým na CSM za úkol?

Mám na starosti skupinku Stánky, která bude zajišťovat organizaci bannerů a plachet hnutí a řeholí. Dále budeme prodávat materiály od Sekce pro mládež ve stáncích tomu určených, ale i zajišťovat doplňování materiálů, vyvěšování reklam, organizovat prodejce. Momentálně zajišťuji realizaci bannerů ve spolupráci s grafikem a tiskárnou.

 

Kolik lidí je na tuto práci třeba? Co všechno musejí umět?

Práce se dá v sehraném týmu zvládnout ve čtyřech zkušených lidech s tím, že každý má na starosti nějaký úsek. Bohužel takový tým nemáme, ale podařilo se nám naplnit skupinku o dvanácti šikovných lidech, díky čemuž se budeme moci prostřídat, a tak i snížit stres, který by mohl nastat. Není potřeba umět nic zvláštního, jen být ochotný pomoci a být zodpovědný.

 

Práci v tomto týmu sis vybrala sama, nebo Ti byl přidělen?

Tým jsem si vybrala sama, byl pro mě výzvou a nepřišel mi tak časově náročný, když jsem si zvážila své pracovní možnosti. Ale samozřejmě práce je všude čím dál  víc, a tak jsou i přirozené obavy a možná trochu tréma :)

 

Co Ti tato práce dává?

Práce mi dává větší vhled do vedení a organizace lidí. Zajímavá je i spolupráce na tvorbě bannerů a jejich koordinace. Je tam spousta věcí, o kterých jsem nikdy neslyšela :)))

 

Máš z něčeho při přípravě CSM obavy?

Tak asi ze všeho :) Takové přirozené pnutí, že se něco zapomene, někdo ze skupiny se ztratí… Straší mě řízení automobilu a jiné technické vychytávky. Ale jako jinak dobrý… Jsem optimista :)

 

Na co se do Žďáru těšíš?

Těším se na klid, až si natáhnu nohy ve spacáku :)) ale taky se těším na hudbu a na večerní modlitbu.

 

Kdyby sis mohla vybrat jiný tým, jaký by to byl?

Můj vysněný tým by byla Režie – účinkování ve scénkách nebo moderace. Případně by mě bavilo psát články ze setkání.

 

Co dalšího plánuješ na léto? Kde si po CSM odpočineš?

Plánuju jet na Entercamp a Entercamp junior, které budou koncem července a začátkem srpna na Ktiši. Možná se podaří i týdenní dovolená, ale spíš až v září, kde bych chtěla putovat po českém pohraničí.

 

Děkujeme za rozhovor a přejeme vydařený Entercamp!

 

rozhovor vedla a zpracovala Lenka Češková