Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Od účastníků

Pro sdílení svých zážitků se přihlas nebo registruj na signály.cz.

Meruňka
jirka24

Tak trička na sebe a jdeme... @csm2012 #zdar2012

csm2012

kikuššš hned bych se tam vrátila!!!

Meruňka Konečně taky dneska na to tričko bylo počasí :) Teda aspoň v Brně.

csm2012
csm2012

#zdar2012
Připoj se a vezmi si v pondělí 10.6. na sebe žďárské tričko nebo tašku...
https://www.signaly.cz/den-zdarskych-tricek-2

maree

Music Monthly: August 2012

maree

Myslíte na Vánoce? Zkuste to znova! :) Protože v Music Monthly je teď srpen a vy máte před sebou ještě měsíce na to, abyste sehnali všechny dárky, vypucovali domácnost a napekli dobrůtky :) Tak žádné vytáčky, tady máte srpen: Thinking about…

MartinACK
Lukáš Sklepek

#zdar2012

ahoj pratele, kamaradi ale hlavne vsichni kdo se i po CSM o nej nejak zajimate a snazite si nejen ty krasne chvile pripominat co nejdele tak jako ja. Jiz ve Zdare jsem si objednal pozdarska media, ktera jsem si objednal jiz na CSM, protoze mi bylo jasne ze mi po takove akci bude smutno a take jsem tusil ze ma pamet obcas vynecha a tedy si rad pripomenu tuto ohromnou akci nejen z videi, fotek, knizek ale take i pisnicek. Sam mam tuto kolekci doma a jsem za ni strasne rad. Verte ze ti kdo to zpracovali si dali opravdu zalezet na tom aby se to vsem libilo. A dle meho nazoru se jim… Zobrazit více

#zdar2012

ahoj pratele, kamaradi ale hlavne vsichni kdo se i po CSM o nej nejak zajimate a snazite si nejen ty krasne chvile pripominat co nejdele tak jako ja. Jiz ve Zdare jsem si objednal pozdarska media, ktera jsem si objednal jiz na CSM, protoze mi bylo jasne ze mi po takove akci bude smutno a take jsem tusil ze ma pamet obcas vynecha a tedy si rad pripomenu tuto ohromnou akci nejen z videi, fotek, knizek ale take i pisnicek. Sam mam tuto kolekci doma a jsem za ni strasne rad. Verte ze ti kdo to zpracovali si dali opravdu zalezet na tom aby se to vsem libilo. A dle meho nazoru se jim to povedlo.
Ale proc vsechny tyto radky? Prevazne proto abych vzdal hold autorum a vsem tem kdo kolem techto medii meli at velke ci male starosti. Protoze si to zaslouzi. Ovsem kdyz ted tak nad tim premyslim kdyz pisu tyto radky tak si myslim ze by autorum udelalo obrovskou radost take to kdyz by vedeli ze si velke mnozstvi lidi koupilo tyto media. Vzdyt je to opravdu krasna vzpominka.
Rady pro vsechny co zvazuji koupi...
...pro ty co na setkani byli: verte ze media z akci tohoto razu vam budou pripominat chvile, at uz velke ci male, po pekne dlouhou dobu a myslim si ze si nekteri radi zavzpominate i za par desitek let
...pro ty co se na setkani nedostali: pro vas to muze byt takovou naplasti za celou akci, ale jedna se opravdu jen o naplast nebot co se da vmestnat do temer hodinoveho videa, temer hodiny hudby a na 200 stran knihy? Asi nic moc kdyz akce byla temer tydenni...
...autori budou radi kdyz budete mit zajem...

suposlav

Oplývají vaše ruce ještě nárameníkem ze Žďáru?

suposlav

Tragédie, jakou by nevylíčil ani sám mistr Shakespeare, horor s nebývale smutným koncem, apokalypsa, katastrofa, neštěstí, pohroma, destrukce veškerých snů a idejí... Ano, stalo se to. Když jsem dnes při odchodu do práce na své mužné tělo ladným…

HelenaH krásná ukázka, jak i bolestnou ztrátu něčeho tak vzácného jako je....náramek☺ lze vzít s humorem - a ještě to zajíst špenátem!!!!
Když jsem byla malá, ztratila jsem na louce takový vzácný prstýnek ze štěstíčka z pouti. U nás je pouť začátkem prázdnin....když se sekala otava, prstýnek se našel-byl rezavý a chyběl mu kamínek☺☺

maxmilian V Kelči žije mladík jménem Štěpán a ten se touto ozdobou kolem zápěstí stále ještě chlubí... :P

Becket Dobře Ti tak, to máš za pohrdání Brnem a za mrzačení přechodníků. Aneb lehké hříchy jsou trestány bezprostředně…

suposlav Becket: to je puberta. Z Brna pochází můj táta a coby adolescent se potřebuji vymezit :-D

ViZ JiKu: :-)

wilfredbezkola sice Tě neznám - ale moc smutný a dojemný příběh:) možná mám pro Tebe mírnou útěchu - v Brně na DCM by měli mít ještě zbylé pásky, mohl bys mít i jiné barvy, ale chápu, Tvůj pásek je jistě nenahraditelný...

suposlav Už jsem dostal od Luďka Strašáka, ale ten už skončí na důstojném místě na nástěnce :-)

Antonín Šimek V Kelči žije mladík ... tak nějak začíná Rambo ne? :)

Verra Mě náramek vydržel jenom několik týdnů... Takže klobouik dolů před vámi :())

verbum nažďáááááááár

verbum no kamaráde... to mě dojalo zde slzím také...
No ať odpočívá ve svatém pokoji...

zirafka1 Celostátní setkání mládeže – Žďár 2012

Prezentace po-žďárských médií v Olomouci

zirafka1

Sekce pro mládež České biskupské konference a Asociace křesťanských sdružení mládeže, o.s. ve spolupráci s ADV STUDIEM a nakladatelstvím Palínky vydali požďárská média - knihu, DVD a CD. Prezentace těchto médií probíhala v Olomouci, Brně a Praze.

Jenda

#zdar2012

ČLÁNEK O CELOSTÁTNÍM SETKÁNÍ MLÁDEŽE Z ŘÍJNOVÉHO TARSICIA. (Časopis (nejen) pro kluky u oltáře;))

Dal jsem sem odkaz, ale nefunguje to, tak to zkousim dat bez https

jenda.signaly.cz/1210/v-celostatni-setkani-mladeze

V. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽE

Jenda

ČLÁNEK O CELOSTÁTNÍM SETKÁNÍ MLÁDEŽE Z ŘÍJNOVÉHO TARSICIA. (Časopis (nejen) pro kluky u oltáře;))

Jenda a to koukam funguje, hurááááááá;)

Meruňka Paráááda!

Lukáš Sklepek

#zdar2012

ahoj lidi :-)
nevite prosim, kdy budou na biskupstvích k dispozici ty multimediální balíčky co si mnoho z nás objednávalo? Diky moc za reakce jakéhokoliv charakteru. Málem bych zapomněl, jedná se o diecézi ostravskou-opavskou.

Díky moc :-)

janbalik Milý Lukáši. Na DCM v Ostravě je už vše k vyzvednutí přichystáno. Na dalších DCM budou balíčky během týdne. Nejpozději od 12.11.

Meruňka

#zdar2012
Ze Žďáru do Ria
Dneska 19. 10. v 16 h a v sobotu 20. 10. od 11.05 bude na Proglasu pořad Všimli jsme si s ohlédnutím za Žďárem a výhledem na Rio.
http://junior.proglas.cz/detail-clanku/ze-zdaru-do-ria.html

Prezentace po-žďárských médií v Olomouci

Sekce pro mládež České biskupské konference a Asociace křesťanských sdružení mládeže, o.s. ve spolupráci s ADV STUDIEM a nakladatelstvím Palínky vydali požďárská média - knihu, DVD a CD. Prezentace těchto médií probíhala v Olomouci, Brně a Praze.

Celý článek

Fotky z CSM ke stažení

Chceš mít památku na CSM ve Žďáru? Zde si můžeš stáhnout téměř 1 500 fotek od oficiálního týmu fotografů. Některé z nich dosud nebyly publikované.

Celý článek

Výstava fotek z CSM ve Žďáře zavítá do Brna

V jezuitském kostele v Brně můžeš v pondělí 29.10. zhlédnout výstavu „Fotografická ohlédnutí“, vytvořenou ze snímků oficiálního týmu fotografů na 5. celostátním setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou.

Celý článek

Přinášíme další ukázky ze žďárského DVD, které má premiéru již dnes

Zde se můžeš podívat na druhou a třetí ukázku z dokumentárního filmu o Celostátním setkání mládeže ve Žďáře, jehož první prezentace se uskuteční 24.10. v Olomouci.

Celý článek

Knížka, CD a DVD ze Žďáru budou k vyzvednutí již za týden

Už za necelý týden bude zahájena distribuce knížek, CD a DVD z Celostátního setkání mládeže ve Žďáru. Co obsahují a kdy a kde si je můžeš vyzvednout?

Celý článek

Co najdeš na DVD ze Žďáru

Zde se můžeš podívat na první ukázku z dokumentárního filmu o CSM ve Źďáře "Poznají nás po ovoci".

Celý článek

Zveme Tě na prezentaci filmu, CD a knížky o CSM ve Žďáře

Taky netrpělivě čekáš, kdy bude zveřejněno DVD, knížka a CD z Celostátního setkání mládeže ve Žďáře? Zde se dozvíš, kdy proběhne v Olomouci, v Brně a v Praze jejich prezentace.

Celý článek

O růženci s růžencem - záznam z CSM

Pro někoho je růženec nezáživné omílání jedné modlitby stokrát dokola, dobré tak možná pro staré babičky v kostele. My jsme se modlili růženec pod širým nebem s hudbou a poučnými slovy o něm a bylo to něco úplně jiného. Pokud jsi s námi nebyl/a,…

Celý článek

Brožura CSM ke stažení

Behem CSM ve Žďáře jsi možná denně používal/a brožuru s programem, modlitbami, anotacemi přednášek... Teď si ji zde můžeš stáhnout a znovu si v klidu domova přečíst Poselství papeže Benedikta XVI., využít zpovědní zrcadlo, nápady z tvořivých dílen…

Celý článek

Kateřina Lachmanová: Lenost jako parazit - záznam přednášky z CSM

Pro všechny lenochy a lenošky přednášela pod širým nebem v areálu žďárského zámku Kateřina Lachmanová, známá psycholožka, teoložka a koordinátorka Katolické charismatické obnovy v ČR. Zde najdeš záznam její přednášky.

Celý článek