Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Březen 2012

Videopozvánka a nové logo CSM se znělkou ke stažení

Stáhni si novou videopozvánku na CSM do Žďáru a logo s úryvkem hymny setkání.

Celý článek

Eliška Josefíková, Fanda Jeleček: Důležitá zpráva - jídlo bude!

Eliška Josefíková dnes už osmým rokem pracuje na Biskupství brněnském a z toho šest let na Diecézním centru mládeže. Před tím působila jako týmačka v Osové Bítýšce na DCŽM. Jejím kolegou je Fanda Jeleček, věrný příznivec Komety Brno a rovněž…

Celý článek

Vojta Jurásek: Chci, aby se hosté na CSM cítili příjemně ve společnosti mladých

Přípravný tým se zaručeně nejdelším názvem má na starosti Vojta Jurásek. O jaký tým se jedná a co na CSM zajišťují, nám prozradil v následujícím rozhovoru.

Celý článek

Celostátní setkání mládeže okem kamery a nová hymna

Stále ještě váháš, jestli máš jet do Žďáru? Nevíš, co tě tam čeká? Vychutnej si atmosféru setkání v následující videopozvánce a zaposlouchej se do úryvku nové hymny, kterou najdeš i u loga.

Celý článek

1. Jsem pokřtěný - jsem milované Boží dítě

Už jsi někdy byl na "křtu" nějaké knihy nebo nového hudebního alba? Možná ano. Proč se vlastně takový „křest“ koná? Kniha nebo CD se představují a uvádí do života. Většinou bývá přítomen i „kmotr“, který nové dílo všem ukazuje a přebírá nad ním…

Celý článek

Přidej se i Ty k modlitbě!

V týdnu od 25. března do 1. dubna 2012 bude probíhat Týden modliteb za mládež, který vyvrcholí oslavou XXVII. světového dne mládeže na Květnou neděli.

Celý článek

Sedmero krkavců II. - Zdeňka Hennigová: I když člověk neumí kreslit, v Propagaci se uplatní...

Druhým ze Sedmera krkavců - mladých, zdatných a akčních pracovníků Sekce pro mládež - je Zdeňka Hennigová. Zeptali jsme se jí, co přesně má na starosti při přípravě 5. celostátního setkání mládeže.

Celý článek

Jakub Kulaviak: Fotografování musí člověka bavit

Práce fotografa na Celostátním setkání mládeže bude zajímavá pro všechny, které baví obsáhnout okamžik v obraze. Fototým stále hledá další spolupracovníky. Jeho vedoucí a hlavní fotograf Jakub Kulaviak zve ke spolupráci.

Celý článek

TV Noe pozvala P. Jana Balíka ke Kulatému stolu

V pátek 23.3. ve 20:00 bude v pořadu TV Noe Kulatý stůl hovořit ředitel Sekce pro mládež ČBK P. Jan Balík na téma 5. celostátního setkání mládeže ve Žďáru.

Celý článek

Jitka Mudrová: Těším se na hudební stránku setkání

Jak bude vypadat hudební doprovod na CSM, které scholy se do něj zapojí, a mnohé další nám prozradila v rozhovoru režisérka hudby Jitka Mudrová.

Celý článek

  • 1
  • 2