Žďár 2012

Oficiální blog Celostátního setkání mládeže ve Žďáru 2012

„Ovocem Ducha je láska, radost a pokoj…“ (Gal 5,22)
14. – 19. 8. 2012
5. Celostátní setkání mládeže ve Žďáře nad Sázavou

Archiv Únor 2012

Deset let od CSM ve Žďáru 2002

Celostátní setkání mládeže a Celostátní fórum mládeže se ve Žďáru nad Sázavou nekoná poprvé. CFM a CSM se tam konalo již jednou, a to před deseti lety, tedy v roce 2002.

Celý článek

CSM - dar, který jsem nečekala

Také patřím mezi ty, kteří byli požádáni, aby zavzpomínali na Celostátní setkání mládeže v Táboře 2007. A jsem tomu moc ráda, protože pochybuji, že bych si jinak sama od sebe vzpomněla a uvědomila, že už je půl roku... celých šest měsíců od těch…

Celý článek

P. Jan Balík mluvil o CSM v Radiu Proglas

Co to vlastně jsou Celostátní setkání mládeže? Jak často se konají? Komu je setkání určeno? A jaký je rozdíl mezi masovkou a setkáním?

Celý článek

Tisková konference na Celostátním fóru mládeže

Během Celostátního fóra mládeže se v pátek 24. února 2012 od 12:30 hodin ve Žďáře nad Sázavou v prostorách Městského úřadu (Malá zasedačka) uskuteční tisková konference.

Celý článek

Nechceš být pouze účastníkem? Zapoj se do příprav!

Pro všechny, kteří nechtějí pouze konzumovat program, je stále ještě možnost zapojit se do některé z pracovních skupin přípravného týmu.

Celý článek

Celostátní fórum mládeže se blíží

Přes 80 mladých delegátů z diecézí, hnutí, řeholí, iniciativ pro mladé pracujících v katolickém duchu včetně zástupců vysokoškoláků se sejde od 23. do 26. února ve Žďáru nad Sázavou, aby diskutovali s biskupy o svých pohledech na život církve a…

Celý článek

Kde najdete hlavní pódium?

Když už jsme vám tak trochu nastínili program celostátního setkání, určitě vás bude zajímat, kde bude hlavní pódium.

Celý článek

Briefing pro novináře ve Žďáru nad Sázavou

U příležitosti přípravy Celostátního setkání mládeže se uskuteční zítra 8. února na Městském úřadu ve Žďáru nad Sázavou briefing pro novináře v malé zasedačce od 10.45.

Celý článek

Můj Activ8

Ahoj všichni Activáci! Tak jsme včera povětšinou přijeli, přišli, přilezli a tak dál z posvátného Velehradu. Moc jsem se těšil na místa, kde kdysi pobýval můj křestní patron Metoděj.

Celý článek

Na tábor nebo do Tábora?

Proč jet na CSM? Řada aktivit a společenství, které vznikly na CSM v Táboře, stále pokračuje a přináší hojný užitek. Jak píše jedna z účastnic Tábora 2007, která díky přípravnému týmu našla nové kamarády...

Celý článek