Díky, že ses zúčastnil/a Celostátního setkání ve Žďáru nad Sázavou. Pokud by sis chtěl/a ještě zavzpomínat na setkání a nestihl/a sis objednat PoŽďárská média, tak máš ještě šanci. Ještě stále si můžeš zakoupit  knížku, DVD nebo CD ze Žďáru přes objednávkový formulář. Postrádáš ještě nějaké věci, které jsi zapomněl/a na CSM? Také v tom případě čti dále.


 

PoŽďárská média, která si objednáš přes tento objednávkový formulář, budou k vyzvednutí na Tvém DCM od 12.11. - 7. 12. 2012.

 

Kniha bude obsahovat kroniku setkání, dojmy, zajímavosti, výběr katechezí a promluv, fotografie - zvýhodněná cena 95 Kč.

DVD s filmem o přípravách, zákulisí a průběhu Celostátního setkání mládeže - cena 100 Kč.

CD bude obsahovat výběr těch nejlepších písniček a promluv biskupů - zvýhodněná cena 70 Kč.

Nebo si můžeš koupit celý SET – kniha, DVD, CD - za zvýhodněnou cenu 250 Kč.

 

Objednávka je závazná po zaplacení na účet: 918432093/0800 do 27.9.2012, variabilní symbol je ID dle přihlášky na CSM.

 

Od konce října budou PoŽďárská média k zakoupení za běžnou cenu a bez předchozí objednávky také u Paulínek nebo na Diecézních centrech pro mládež.

 


 

Pokud sis domů nepřivezl/a např. spacák, karimatku, ručník, deku, boty, tričko, kalhoty, svetr, kšiltovku, klobouk, sluchátka, sluneční brýle a všechno možné i nemožné :-),   tak se můžeš ozvat na Sekci pro mládež ČBK - pokud možno co nejdříve - mladez@cirkev.cz tel. 220 181 753.

Popiš důkladně ztracenou věc či pošli fotografii, abychom to snadněji našli. Rádi všechny věci předáme jejich majitelům. Věci budou k vyzvednutí do konce října na Sekci pro mládež, případně dle osobní domluvy.