Přemýšlíš, jak naplníš volné chvíle ve Žďáru? Zapoj se do jedinečné žďárské GPS hry se signály.cz, ve které můžeš mimo jiné vyhrát chytrý telefon.


 

Princip žďárské GPS hry je jednoduchý. Stačí přijít ke stánku signály.cz a zde si vyzvednout úvodní obálku, která obsahuje základní instrukce a pravidla této hry. V obálce se nachází také záznamová tabulka a informaci o prvním stanovišti, kde hra začíná. A pak už jen stačí najít ono startovací stanoviště a pokračovat ve hře dál.

Soutěžních stanovišť je celkem dvanáct. Na každém z nich je umístěn speciální papír ve formátu A4. Na něm je napsán název a kód, který je třeba zapsat do záznamové tabulky. Zároveň je zde i umístěný zašifrovaný název dalšího stanoviště, na které je třeba se vypravit. Stanovišťě jsou většinou umístěna v okolí míst, na kterých bude probíhat program Celostátního setkání mládeže, přesto to ale nejsou místa úplně známá. Soutěžící si tak budou moci díky hře projít i méně známé kouty Žďáru, poznat toto město z trochu jiné stránky a zároveň i akčně naplnit volné chvíle mezi programem.

Hra končí nalezením všech stanovišť a zaznamenáním jejich názvů a kódů do záznamové tabulky. Vyplněnou tabulku je třeba odevzdat na stánek signály.cz. Pokud bude tabulka vyplněna správně, postupují soutěžící do slosování.

Zapojit se do GPS hry mohou jak jednotlivci, tak i skupiny. První cenou je chytrý telefon, konkrétně se jedná o Samsung Galaxy. Na další tři vylosované pak čekají speciální balíčky s předměty signály.cz. Více informací o hře rádi podají všichni na stánku signály.cz.