V pondělí vyjde poslední video ze série "A jak se připravuješ Ty?" a již brzy budou zveřejněny i práce těch z vás, kteří se zapojili do soutěže. Od června se také můžeš těšit na rozhovory s hosty, kteří vystoupí ve Žďáře. Zeptali jsme se tvůrců projektu, co je přimělo k takovému způsobu propagace CSM. 

 

Proč jsi šel/šla do tohoto projektu?

 

 

Daniel Bek

camera, director

Tenhle projekt je zaměřený na lidi, které znám moc dobře, protože jsem jeden z nich. Vždy mi dlouho trvá, než se dokopu, abych někam jel. Přiznám se, že jsem si určitě nechal ujít spoustu zážitků kvůli vlastní lenosti a řečem typu: Já bych jel… ale…

A když jsem se teda už donutil někam zajet, tak jsem se vrátil pln krásných zážitků. Proto jsem si toto vymyslel. Chci ukázat, že se vyplatí přemoci vlastní lenost/obavy/nechuť/ a dorazit, odměna bude opravdu obrovská. No a vymyslel jsem si to taky proto, že se už z účasti nebudu moct vykroutit, páč bych si docela dost protiřečil :)

V neposlední řadě se na setkání dokážu kouknout očima organizátorů, protože občas organizuju pár akcí, naposled modrybal.cz a vim kolik je za přípravou práce, v tomto případě PRÁCE a ačkoliv se to nezdá, tak každý dorazivší návštěvník je pak takovou malou odměnou pro organizátory :)

 

 

Petr Diblík

production

Několika podobných setkání jsem se zúčastnil. Vždycky mi chvíli trvalo se rozhoupat k tomu, abych tam vůbec jel. Pak to ale bylo perfektní. Přemýšlím, jak neformálně povzbudit ostatní, aby přijeli, protože tyhle akce jsou výborným nakopnutím do běžného života. Sejdou se zde lidi podobné krevní skupiny, totiž krevní skupiny Ježíšovy:-) Neváhám ani dvě minuty, balím kufry a jedu!

 

 

 

Maritka Diblíková

actor (spacák)

Přišlo mi to jako super nápad, něco jinýho… A baví mě točit… A nabídl mi to můj báječný bratr… A věděla jsem, že to Dan pěkně zpracuje… A měla jsem volné odpoledne…

 

 

 

 

Láďa Vyčítal

actor (jídlo)

Už jsem spolupracoval na „Reklamě na Bibli“, tak jsem se rád přidal i do tohoto projektu. Na papíře to byla celkem sranda a ve skutečnosti ještě větší. Věřim, že tahle videa mají potenciál oslovit a pobavit dost lidí…

 

 

 

 

Vojta Jurásek

arrange of interviews

Na přípravách setkání ve Žďáru se docela intenzivně podílím od ledna 2012. Čím víc se tahle akce blíží, tím víc se na ni těším – díky postupujícím přípravám vidím, kolik lidí a kolik práce (a kolik modliteb:-) za celým setkáním stojí a začínám si být jistý, že půjde o mimořádnou událost, na kterou bych chtěl pozvat všechny své věřící kamarády (a taky i spoustu nevěřících).

A proto jsem se přidal k tomuto projektu. Líbí se mi na něm, že v praxi ukazuje, že setkání (a nejen setkání, ale celý náš křesťanský život) bude takové, jaké si ho uděláme. A že – když překonáme svoji lenost a využijeme dary od Pána Boha – můžeme sami spoustu věcí změnit nebo ovlivnit k lepšímu.

 

rozhovory vedl a zpracoval Vojta Jurásek

 

 

 

Pokud chceš podpořit tento projekt, můžeš umístit na svůj blog tento banner, sdílet s přáteli jednotlivá videa  nebo se zapojit svou vlastní kreativní tvorbou.