Už je minulostí, že by mladí lidé jen konzumovali reklamu, kterou jim někdo nabízí. Sami vytvářejí dokumenty, články nebo videa, kterými upoutávají na to, co je zrovna zajímá. A stejně je to i s Celostátním setkáním mládeže - právě totiž vznikl nový web na jeho propagaci přímo od účastníků!


Nové stránky ajakty.cz už ve svém názvu odkazují na otázku: "A jak se na Celostátní setkání mládeže připravuješ Ty?" Najdeš na něm vtipná, úderná videa, která mají někdy velmi překvapivou zápletku. Společným cílem ale je povzbudit mladé k tomu, aby sami propagovali tuto výjimečnou křesťanskou akci.

"Chceme, aby bylo poznat, že nám na setkání záleží a že sami chceme přispět k jeho propagaci," vysvětluje autor nápadu a také režisér Dan Bek. Každý týden v pondělí výjde jedno video. V plánu je celkem šest videií a také stejný počet rozhovorů s lidmi, kteří jsou různým způsobem s Celostátními setkáními mládeže spjati.

Projekt samozřejmě můžeš podpořit i Ty! Stačí, když budeš videa dál šířit třeba prostřednictvím signály.cz, facebooku nebo jiným způsobem mezi své kamarády a všechny, kteří by mohli přijet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud máš chuť, můžeš sám vytvořit grafickou propagaci setkání ve Žďáru a poslat ji na pripojse@ajakty.cz. "Může to být cokoliv, složený název z písmenkové polívky, plakát, streetart, vysekané logo v trávě, socha, obraz, živá figura… cokoliv vás napadne," upřesňuje Dan. Autoři nejlepších návrhů, které vyberou návštěvníci webu ajakty.cz, budou odměněni. "Navíc každý může navrhnout vlastní scénář na propagační video a my ty nejlepší natočíme," uzavírá Dan.

Tak co? Už máš vlastní nápad jak pomoci s propagací setkání? Inspiruj se třeba prvním videem.

 

foto: Dan Bek